IEDER MENS IS GELIJK

Zoeken

Vrijwilligers, de drijvende kracht van Palestina Solidariteit, maak kennis met An.

Facebook
Twitter
Email
Print

© Foto: Palestina Solidariteit vzw

Al meer dan 30 jaar komt Palestina Solidariteit op voor een rechtvaardige oplossing voor de Isra√ęlisch/Palestijnse kwestie.
Dit doen we door het opzetten van campagnes, organiseren van allerlei activiteiten onze educatieve werking, beleidsbe√Įnvloeding, projecten in Palestina,‚Ķ

Onafhankelijk zonder structurele subsidies en voor en door onze vrijwilligers en daar zijn we trots op.
De werking van Palestina Solidariteit is verspreid over heel Vlaanderen en Brussel, wat onze vrijwilligers erg divers maakt. Op ons jaarlijks etentje hoor je dan ook een mengelmoes van dialecten, van West-Vlaams tot Limburgs en alles daartussen…

De lijm van onze diverse vrijwilligersgroep is het sterke solidariteitsgevoel om iets te doen voor de onrechtvaardige situatie van de Palestijnen. (Foto rechts: Jaarlijks etentje Palestina Solidariteit)

Maak hier kennis met An, één van de meer dan 100 vrijwilligers die zich inzetten voor Palestina Solidariteit…

Wanneer en hoe heb je Palestina Solidariteit leren kennen?
In 2011 toen ik zelf voor het eerst in Palestina was en meteen wist dat ik vanuit Belgi√ę vrijwilligerswerk wilde doen voor Palestina. Een van de eerste dingen die ik deed, was een infostand bemannen in Bokrijk op een zonnige zondag. Ik leerde er direct andere vrijwilligers kennen, waarmee ik tot vandaag contact hou.

Hoe ben je betrokken bij Palestina Solidariteit? 
Ik stort jaarlijks een of meerdere giften voor Palestina Solidariteit en ben lid van de Algemene Vergadering. Af en toe schrijf ik iets voor de sociale mediakanalen van Palestina Solidariteit en in niet-Coronatijden kan je me ook vinden als vrijwilliger tijdens het jaarlijks solidariteitsetentje en de nieuwjaarsreceptie.

Wat betekent Palestina Solidariteit voor jou?
Een plek waar ik mijn engagement kwijt kan bij gelijkgestemde zielen.

Waarom zou je anderen aanraden om zich te engageren voor Palestina Solidariteit?
Palestina Solidariteit is een organisatie waarin je je direct thuis kan voelen, omdat je geen anonieme vrijwilliger bent. Je wordt opgenomen in een warme gemeenschap en draagt tegelijkertijd bij aan een mooie missie!

Meer weten over vrijwilligerswerk bij Palestina Solidariteit?
Hier meer info over onze vrijwilligerswerking.

Wist je dat er ook lokale groepen zijn waar je je als vrijwilliger kan aansluiten?
Meer info hier.

Ontdek meer

Geef je op voor onze nieuwsupdates
en mis niets meer !

Doe een gift

U kan een gift doen door geld te storten op

IBAN: BE64 5230 8014 8852

BIC: TRIOBEBB

Op naam van: Palestina Solidariteit vzw, Adres: Ectorsstraat 19, 3400 Landen

Met vermelding van : binnenlandse werking en/of project Palestina + naam project

Bedrag

Voor een gift van ‚ā¨40 geniet je een fiscaal voordeel van maar liefst ‚ā¨18. Het kost je dus uiteindelijk slechts ‚ā¨22!¬†

Stuur dan wel een email met de gegevens van de donor (naam, adres en rijksregisternummer) naar info@palestinasolidariteit.be