© Nikki Lucy fotografie, manifestatie Brussel 22 oktober
Om de manifestatie nu zaterdag 11 november in goede banen te leiden hebben we nog helpende handen nodig voor verschillende taken.
Stewards gezocht om de mars in goede banen te helpen leiden:
We zijn op zoek naar mensen om de mars in goede banen te leiden als steward, je volgt de mars mee en ziet toe op het goede verloop.
Onze collega’s van ABP zorgen voor een goede briefing en de coördinatie hiervan, vlakbij Brussel Noord in hun kantoor voorzien ze de briefing en meeting plek, je kan je hier opgeven als steward (de briefing is om 11u).
Hier kan je je opgeven als steward.
Andere taken waarvoor we jullie hulp nodig hebben!
1) We zijn op zoek naar genoeg mensen om samen met Palestina Solidariteit mee te stappen in een symbolische stoet om de vele slachtoffers te herdenken. We dragen in het zwart gekleed de namen op kartonnen borden van de slachtoffers met ons mee in de mars, de namen worden ondertussen voorgelezen.
BELANGRIJK: wil je deelnemen aan de stoet kom dan in het zwart gekleed!!!
2) We hebben stickers en flyers laten drukken om de mensen te informeren over hoe ze zelf hun steentje kunnen bijdragen, we zoeken nog mensen om deze te helpen uitdelen.
3) Help de omgeving netjes te houden, wij voorzien vuilniszakken.
Geef je op als vrijwilliger via dit formulier of stuur een mailtje naar secretariaat@palestinasolidariteit.be
MEETING POINT (plek van afspraak) PALESTINA SOLIDARITEIT VANAF 13u00!
Met Palestina Solidariteit organiseren we deze manifestatie ‘een meetingpoint’, een plek waar de vrijwilligers samenkomen en iedereen die met ons de mars mee wil stappen. Een moment om andere mensen te ontmoeten, samen onze solidariteit te tonen.
We maakten afgelopen weekend enkele banners, die zullen we bij ons hebben en kan je dan ook gebruiken.
Help je mee met flyers uitdelen of doe je mee aan de herdenkingsstoet kom dan ook naar deze meetingpoint!
Waar?
Koning Albert 2 laan 19 (=hoek met de koelbranderstraat ), het is een groot gebouw met de opschriften ‘Febelfin – Baqloise – Equans’)
Hoe laat?
Vanaf 13u00, je herkent ons aan de vlag met daarop ons logo!
